Привітання директора КНП “Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради” Мирона Матейка з Днем екстреної медичної допомоги

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем екстреної медичної допомоги!

Сьогодні ми говоримо про працю тих, хто щодня рятує життя та здоров’я людей в екстрених ситуаціях. Тоді, коли людям складно, коли від кожної секунди може залежати їх життя чи здоров’я.

Пандемія COVID-19 яскраво показала на скільки щирими, професійними, відданими своєму фаху ви є. Коли ще ніхто не знав реальних загроз від вірусу, коли ми бачили страшні кадри з інших країн, саме на вашу долю випало першими надавати допомогу і транспортувати людей з цією недугою.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на ваші плечі лягла ще одна важлива місія – рятувати людей в умовах війни. Постійні евакуаційні рейси, перевезення поранених військових і цивільних з зони бойових дій – це важливий вклад в нашу перемогу!

На сьогодні 27 працівників нашого Центру захищають державу в лавах Збройних Сил України та інших військових підрозділах. Щира вдячність та низький уклін кожному з вас! Ви робите велику справу!У цей день хочу побажати всім причетним до надання екстреної медичної допомоги міцного здоров‘я, родинного затишку та перемоги України!Нехай нам допомагає Господь!

Директор КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Мирон Матейко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.