Обласному центру екстреної медичної допомоги передали новий евакуаційний автомобіль

Швейцарська благодійна асоціація «Free Ukraine» («Вільна Україна») в рамках своєї гуманітарної ініціативи з розбудови національної системи медицини катастроф передала Україні нові евакуаційні автомобілі на базі позашляховиків Toyota Land Cruiser J78.

Автомобілі придбано завдяки Free Ukraine та міжнародним партнерам за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Один із цих автомобілів передали КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».

«Транспорт високої прохідності є необхідним для надання допомоги в гірських районах області, куди звичайній кареті екстреної медичної допомоги вкрай складно. Ми вдячні благодійникам, які в цей скрутний час допомагають нашим бригадам рятувати життя людей», — зазначив генеральний директор установи Мирон Матейко.

Нові евакуаційні автомобілі — унікальні повнопривідні позашляховики Toyota Land Cruiser J78, створені для роботи у складних умовах. Вони прості в технічному обслуговувані, мають великий паливний бак, через що не потребують дозаправки у межах 1000 кілометрів; дизельні двигуни; високий кліренс, до того ж у них відсутня складна електроніка.

Загалом до кінця року в рамках гуманітарної ініціативи з розбудови національної системи медицини катастроф Міністерству охорони здоров’я України будуть передані 100 нових евакуаційних і швидких автомобілів.

Проєкт загалом профінансовано Free Ukraine у партнерстві із міжнародними організаціями: World Health Organization, Ukrainian Embassy in Great Britain, AstraZeneca, Foreign, Commonwealth and Development Office (FCDO), Free Ukraine, British-Ukrainian Aid, Aide Médicale et Caritative France-Ukraine, Yellowblue Force Foundation, Canada-Ukraine Foundation за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Проект також мав приорітетну увагу і підтримку з боку Посольства України в Швейцарії в межах зростаючої співпраці у гуманітарному напрямку між урядами України і Швейцарії.

Долучитись та підтримати проєкт можна на сайті Асоціації https://freeukraine.ch/donate-now/ або за реквізитами:

Free Ukraine, адреса: 16 Rue Etienne-Dumont, 1204 Geneva, Switzerland info@freeukraine.ch

IBAN: CH61 0900 0000 1453 7343 3

BIC: POFICHBEXXX

Довідка: Благодійна асоціація «Free Ukraine» заснована у 2014 році і базується у Женеві, Швейцарія.

Ця некомерційна організація об’єднує українську діаспору, а також представників інших національностей у Швейцарії та за кордоном, які прагнуть підтримати Україну та докладають зусиль, щоб зробити країну безпечною для життя і здоров’я людей.

З початку війни Free Ukraine передала Україні понад 120 «швидких» та евакуаційних автомобілів.

Волонтери Free Ukraine за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій запустили новий мобільний застосунок з мінної безпеки MineFree (minefree.info), який попереджає українців про наближення до відомих вибухонебезпечних зон та надає доступ до актуальних інтерактивних мап.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.