Новий автомобіль екстреної медичної допомоги для жителів Вигоди та навколишніх сіл

За повідомленням головного фельдшера КНП “ОКЦЕМД та МК ІФОР” Оксани Зваричук

19 лютого 2020, відбулося вручення ключів від автомобіля швидкої медичної допомоги, закупленого фондом Ріната Ахметова за ініціативи адміністрації Президента України. Автомобіль сучасний, високотехнологічний, на базі позашляховика TOYOTA LAND CRUISER, укомплектований сучасним медичним обладнанням та цілковито відповідає вимогам національних і європейських стандартів щодо надання екстреної медичної допомоги навіть жителям громади у важкодоступних гірських населених пунктах.
Ключі керівнику КНП «ОКЦЕМД та МК ІФОР» Мирону Матейку передав селищний голова Ярослав Наум, який запевнив, що разом з депутатами селищної ради докладає всіх зусиль для забезпечення якісними медичними послугами жителів об’єднаної громади та навколишніх населених пунктів.
На заході, крім працівників колективу КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікаря” та колективу КНП «ЦПМД» ДРР, були присутні секретар Вигодської селищної ради Оксана Данчук і заступник селищного голови Василь Федірків.

Завдяки новому автомобілю TOYOTA LAND CRUISER робота лікарів та фельдшерів бригади 103 Вигодського ППБ Долинської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги буде швидшою та ефективнішою, що збільшує шанс для порятунку людського життя. Велика подяка всім хто долучився до даної справи.

Нагадаємо, 03.01.2020 аналогічний автомобіль був переданий Делятинському ППБ Надвірнянської станції екстреної медичної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.