Договір про медичне обслуговування населення підпишуть з Нацслужбою здоров’я

Після підписання договору з Національною службою здоров’я щодо надання медичної допомоги жителям області нічого не зміниться. Про це кореспондентам Суспільного розповів директор обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Бойчук. За його словами, договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій повинні підписати до 31 грудня 2020 року.

Фельдшер Володимир Гулик працює в обласному клінічному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пів року. Чоловік очікує, що після підписання договору з Нацслужбою здоров’я, покращаться умови праці та збільшиться заробітна плата.

Євгенія Євчук працює фельдшеркою реанімаційної бригади в Івано-Франківському обласному клінічному центрі екстреної медичної допомоги шість років. Дівчина говорить, що хоче, щоб було більше роботи з населенням, оскільки люди часто викликають медиків в тих ситуаціях, де могли б впоратися самі, якби вміли надавати першу невідкладну допомогу.

“Хочеться, щоби були люди обізнані в наданні першої медичної допомоги, долікарської. Поки приїде “Швидка допомога”, щоби людину не тягали. Припустимо, в людини приступ судом. Замість того, щоб її повернути на бік, тримати голову, людині починають в рот всякий непотріб пхати, зуби вибивати і так далі. Я вважаю, що людям потрібно проводити курси хоча б”, – каже Євгенія Євчук.

Медичний директор Івано-Франківського обласного клінічного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Бойчук каже, що Договір з Національною службою здоров’я підпишуть найближчими днями: “На днях, я думаю, ми все підпишемо. У плані надання екстреної медичної допомоги для жителів нашої області практично нічого не зміниться. В майбутньому, враховуючи те, що зарплата в наших працівників низька (особливо це стосується водіїв і середнього та нижчого персоналу), дуже великий відтік через це, – ми надіємося, що зарплата в нас буде більша, і ми зможемо затримати працівників для того, щоби нормально працювала наша служба”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.